MEB’den 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında Ücretsiz Dağıtılacak Ders Kitaplarının Alımına İlişkin Duyuru

Bakanlığımız 2020-2021 eğitim öğretim yılında okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine ücretsiz dağıtılacak ders kitaplarının satın alınmasına yönelik mal alımı ihalesi (İKN:2020/76592 Pazarlık Usulü 21/b) 18 Şubat 2020 Salı günü saat 10:30’da gerçekleştirilecektir.

 

Ders Kitapları ve Eğitim Araçları Yönetmeliği’ne göre Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nca kabul edilerek ders kitabı olarak okutulması uygun bulunan ve 2019 Aralık Ek-2747 sayılı Tebliğler Dergisi’nde duyurusu yapılan ders kitaplarının hak sahiplerine mail/telefon yoluyla ulaşılmış ve EKAP kaydı bulunan tüm hak sahipleri EKAP üzerinden ihaleye davet edilmiştir.

 

Diğer taraftan ilgili Tebliğler Dergisi’ne göre hak sahibi olmakla birlikte EKAP kaydı bulunmayan kişiler/firmalar tarafından EKAP kaydı yapılarak tarafımıza bildirilmesi halinde söz konusu kişilere/firmalara davetiye gönderilecektir.

 

Ayrıca devir, satın alma vb. suretlerle hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler/firmalar tarafından İdaremize yazılı başvuruda bulunulması halinde söz konusu kişilere/firmalara da EKAP üzerinden davetiye gönderilecektir.

 

Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.

 

Haberlerden anında haberdar olmak için Android uygulamamızı indirebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZ
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.