‘İmam Hatip Okulları Vizyon Semineri’ Ankara’da Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından 13 Şubat 2020 günü itibariyle Ankara Şehit Cengiz Polat İHO konferans salonunda Ankara, Kırıkkale, Kırşehir ve Çankırı il merkezi ve ilçelerinde bulunan imam hatip okulları müdür/müdür yardımcıları olmak üzere illerinde bulunan Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarında görev yapan okul müdürü/müdür başyardımcısı/müdür yardımcılarının katılımıyla “İmam Hatip Okulları Yönetici Vizyon Programı” gerçekleştirildi.

Programa Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz’ın yanı sıra, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül ve Vali Yardımcısı  Ali Sözen, Daire Başkanlarımız, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda ayrıca  Ulus İlk Meclis İmam Hatip Lisesi Öğrencileri’ katılımcılara musiki konseri verdi. Ulus İlk Meclis AİHL öğrencilerinin verdiği konser davetliler tarafından büyük beğeni topladı.

İmam Hatip Okulları Yönetici Vizyon Programı hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi.

Haberlerden anında haberdar olmak için Android uygulamamızı indirebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZ
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.